Програма

Модул:

Юни / 2017

31 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
УЖАСЕНАТА ДУША: МАКБЕТ
Институт за пекинска опера от провинция Анхуей – Хъфей, Китай

УЖАСЕНАТА ДУША: МАКБЕТ

01 юни/2017 | 19:30 ч.
сцена
Драматичен театър - Основна сцена
МАГИЯТА НА МОРЕТО – улично шествие
Държавен куклен театър – Варна

МАГИЯТА НА МОРЕТО – улично шествие

01 юни/2017 | 21.30 ч.
сцена
Площад Независимост
МЕЧО ПУХ
Държавен куклен театър – Варна

МЕЧО ПУХ

01 юни/2017 | 11.00 ч.
сцена
Държавен куклен театър – Варна
ОПИТ ЗА ГНЕЗДЕНЕ – улична арт-инсталация
Фондация „Криейтив Рейнмейкърс”

ОПИТ ЗА ГНЕЗДЕНЕ – улична арт-инсталация

01 юни/2017 | Начало: 22.00 ч.
сцена
ул. Преслав, Варна
ИМЕТО
Сатиричен театър „Алеко Константинов“

ИМЕТО

02 юни/2017 | 19.00 ч.
03 юни/2017 | 19.00 ч.
сцена
Драматичен театър - Основна сцена
НИЧИЯ ЗЕМЯ
Народен театър „Иван Вазов“

НИЧИЯ ЗЕМЯ

02 юни/2017 | 19.00 ч.
03 юни/2017 | 18.00 ч.
сцена
Драматичен театър - Сцена филиал
ПАМЕТТА НА ОГЪНЯ сюжетен огнен театър
Мим-формация „Жар театър“

ПАМЕТТА НА ОГЪНЯ сюжетен огнен театър

02 юни/2017 | 21.30 ч.
сцена
Римски терми - Варна
ТРАВМА

ТРАВМА

03 юни/2017 | 20.00 ч.
сцена
Градска художествена галерия „Борис Георгиев”
ПОЧУВСТВАЙ ОГЪНЯ интерактивен огнен хепънинг за любители от всички възрасти
Мим-формация „Жар театър“

ПОЧУВСТВАЙ ОГЪНЯ интерактивен огнен хепънинг за любители от всички възрасти

03 юни/2017 | 22.00 ч.
сцена
Вход на морската градина
ПУРПУРНИЯТ ОСТРОВ
Държавен куклен театър – Варна

ПУРПУРНИЯТ ОСТРОВ

03 юни/2017 | 18.00 ч.
сцена
Държавен куклен театър – Варна
SONGS FROM MY SHOWS
Иво Димчев

SONGS FROM MY SHOWS

04 юни/2017 | 17.30 ч.
сцена
Държавен куклен театър – Варна
БОГЪТ НА КАСАПНИЦАТА
Народен театър „Иван Вазов“

БОГЪТ НА КАСАПНИЦАТА

04 юни/2017 | 19.00 ч.
05 юни/2017 | 19.00 ч.
сцена
Драматичен театър - Основна сцена
ДНЕВНИКЪТ НА ЕДИН ЛУД
Театър „Катона Йожеф“/ Асоциация Maszk (Сегед) / FÜGE / Продуцентска къща „Оrlai“ – Будапеща, Унгария

ДНЕВНИКЪТ НА ЕДИН ЛУД

04 юни/2017 | 19.00 ч.
сцена
Драматичен театър - Сцена филиал
СОФТМАШИНА: РИАНТО & СУРДЖИТ
Чой Ка Фаи – Сингапур / Германия

СОФТМАШИНА: РИАНТО & СУРДЖИТ

04 юни/2017 | 21.15 ч.
сцена
Градска художествена галерия „Борис Георгиев”
ГОЛЕМ
Анна Данкова

ГОЛЕМ

05 юни/2017 | 17.30-18.30 ч.
сцена
Градска художествена галерия „Борис Георгиев”
РОТОР
SubHuman Theatre – София, България

РОТОР

05 юни/2017 | 22.00 ч.
сцена
Държавен куклен театър – Варна
SKINS
Джунг Ин Ли (Южна Корея/ Австрия)

SKINS

05 юни/2017 | 21.30 ч.
сцена
Държавен куклен театър – Варна
СВЕТЛОТО БЪДЕЩЕ НА БИТАКА
Театрална работилница „Сфумато“

СВЕТЛОТО БЪДЕЩЕ НА БИТАКА

05 юни/2017 | 19.15 ч.
сцена
Драматичен театър - Сцена филиал
ЖЮЛИ, ЖАН И КРИСТИН
Театрална работилница „Сфумато“

ЖЮЛИ, ЖАН И КРИСТИН

06 юни/2017 | 19.00 ч.
сцена
Драматичен театър - Основна сцена
ЕДНА НОЩ С ТЕБ
Театър „Българска армия“

ЕДНА НОЩ С ТЕБ

06 юни/2017 | 19.00 ч.
07 юни/2017 | 19.00 ч.
сцена
Държавен куклен театър – Варна
КИНО НА ЖИВО
Брент Грийн & Сам Грийн – Ню Йорк, САЩ

КИНО НА ЖИВО

06 юни/2017 | 21.00 ч.
сцена
Драматичен театър - Сцена филиал
САТЕЛИТИ – интерактивен пърформанс-инсталация
Post Theater (Германия) / SubHuman Theatre (България)

САТЕЛИТИ – интерактивен пърформанс-инсталация

06 юни/2017 | 17:00 - 21:00 ч.
сцена
Градска художествена галерия „Борис Георгиев”
АТЕЛИЕ MY SELF – отворено ателие с публика
Театрална работилница „Сфумато“

АТЕЛИЕ MY SELF – отворено ателие с публика

07 юни/2017 | 20.30-21.45 ч.
сцена
Градска художествена галерия „Борис Георгиев”
ВАЛЕНТИНОВ ДЕН
Ace Art

ВАЛЕНТИНОВ ДЕН

07 юни/2017 | 18.30 ч.
сцена
Драматичен театър - Сцена филиал
ЕКВУС
Младежки театър

ЕКВУС

07 юни/2017 | 18.30 ч.
08 юни/2017 | 18.30 ч.
сцена
Драматичен театър - Основна сцена
DESPLANTE
Едуардо Гереро - Испания

DESPLANTE

08 юни/2017 | 20.30 ч.
сцена
Фестивален и конгресен център (ФКЦ) – Варна
ОТЕЛО
Турски театър – Скопие, Македония

ОТЕЛО

08 юни/2017 | 16.00 ч.
08 юни/2017 | 20.15 ч.
сцена
Драматичен театър - Сцена филиал
ЗА ЛЮБОВТА И ДРУГИ ДЕМОНИ
Учебен театър - НАТФИЗ „Кръстю Сарафов“

ЗА ЛЮБОВТА И ДРУГИ ДЕМОНИ

08 юни/2017 | 18.15 ч.
сцена
Държавен куклен театър – Варна
ВЛЮБЕНИЯТ ШЕКСПИР
Театрално-музикален продуцентски център - Варна | Драматичен театър „Стоян Бъчваров“

ВЛЮБЕНИЯТ ШЕКСПИР

09 юни/2017 | 19.00 ч.
сцена
Драматичен театър - Основна сцена
АВТАРКИЯ (….) В търсене на самодостатъчност
par Terre / Танцова компания „Ан Нгуен“ – Париж, Франция

АВТАРКИЯ (….) В търсене на самодостатъчност

09 юни/2017 | 20.30 ч.
сцена
Градска художествена галерия „Борис Георгиев”
ИВАНОВ
Младежки театър

ИВАНОВ

09 юни/2017 | 19.00 ч.
10 юни/2017 | 19:30 ч.
сцена
Драматичен театър - Сцена филиал
НИЧИЯ ЗЕМЯ сателитно излъчване
Стюарт Томпсън и Playful Productions - Обединено кралство

НИЧИЯ ЗЕМЯ сателитно излъчване

09 юни/2017 | 17.30 ч.
сцена
Фестивален и конгресен център (ФКЦ) – Варна
ТОВА ИМЕ ГО ЗАБРАВЕТЕ филм за Юлия Огнянова

ТОВА ИМЕ ГО ЗАБРАВЕТЕ филм за Юлия Огнянова

09 юни/2017 | 11:30 ч.
сцена
Държавен куклен театър – Варна
АННА КАРЕНИНА
Театър „София“

АННА КАРЕНИНА

10 юни/2017 | 19.00 ч.
11 юни/2017 | 19.00 ч.
сцена
Драматичен театър - Основна сцена
АМАДЕУС – сателитно излъчване
Театър „Оливие“ – Лондон, Обединено кралство

АМАДЕУС – сателитно излъчване

10 юни/2017 | 15.00 ч.
10 юни/2017 | 19.00-22.30 (с антракт) ч.
сцена
Фестивален и конгресен център (ФКЦ) – Варна
ВЛЮБЕНИТЕ
Университетски театър НБУ

ВЛЮБЕНИТЕ

10 юни/2017 | 17.00 ч.
сцена
Градска художествена галерия „Борис Георгиев”
АВЕНЮ Q
Столичен куклен театър

АВЕНЮ Q

11 юни/2017 | 18.30 ч.
сцена
Драматичен театър - Сцена филиал
СТЕФАН ВЪЛДОБРЕВ И ОБИЧАЙНИТЕ ЗАПОДОЗРЕНИ

СТЕФАН ВЪЛДОБРЕВ И ОБИЧАЙНИТЕ ЗАПОДОЗРЕНИ

11 юни/2017 | 21.30 ч.
сцена
Археологически музей – Варна
ХАМЕЛИН
Сатиричен театър

ХАМЕЛИН

11 юни/2017 | 16.30 ч.
11 юни/2017 | 20.00-21.40 ч.
сцена
Държавен куклен театър – Варна
ТРАВИАТА сателитна прожекция
МЕТРОПОЛИТЪН ОПЕРА НА ЖИВО ОТ НЮ ЙОРК

ТРАВИАТА сателитна прожекция

12 юни/2017 | 19.00-21.35 ч.
сцена
Фестивален и конгресен център (ФКЦ) – Варна