Програма

Модул:

Юни / 2018

31 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
АЛБЕНА
Театър „Българска армия“

АЛБЕНА

01 юни/2018 | 19:30 ч.
02 юни/2018 | 19:30 ч.
сцена
Драматичен театър - Основна сцена
ТЪРСИ СЕ
Ивенти Вертикали – Италия

ТЪРСИ СЕ

01 юни/2018 | 21:45 ч.
сцена
Площад Независимост
ТРИТЕ ФЕИ
Държавен куклен театър – Варна

ТРИТЕ ФЕИ

01 юни/2018 | 11.00 ч.
сцена
Държавен куклен театър – Варна
СЪН
ТМПЦ | ДТ "Стоян Бъчваров" - Варна

СЪН

01 юни/2018 | 16:00 ч.
сцена
Драматичен театър - Сцена филиал
РЕДКИ ТЪПАНАРИ
ДТ „Сава Огнянов“ - Русе

РЕДКИ ТЪПАНАРИ

02 юни/2018 | 19:15 ч.
03 юни/2018 | 19:30 ч.
сцена
Драматичен театър - Сцена филиал
ТРИ СЕСТРИ
Театър „Красный факел“ – Новосибирск, Русия | ПРОЖЕКЦИЯ

ТРИ СЕСТРИ

02 юни/2018 | Зала "Европа", 14:00 ч.
05 юни/2018 | 14:00 ч.
сцена
Фестивален и конгресен център (ФКЦ) – Варна
ФРАНКОФОНСКИ УЧЕНИЧЕСКИ ФЕСТИВАЛ
Алианс Франсез Варна | Френски Институт България, Варна | Българската асоциация на учителите по френски | Министерство на образованието и науката | Община Варна

ФРАНКОФОНСКИ УЧЕНИЧЕСКИ ФЕСТИВАЛ

02 юни/2018 | 19:00 ч.
сцена
Държавен куклен театър – Варна
ТАНЦЪТ ДЕЛХИ
Народен театър „Иван Вазов“

ТАНЦЪТ ДЕЛХИ

03 юни/2018 | 19:30 ч.
04 юни/2018 | 18:00 ч.
сцена
Драматичен театър - Основна сцена
ОРФЕЙ
Държавен куклен театър – Варна

ОРФЕЙ

03 юни/2018 | 18:00 ч.
сцена
Държавен куклен театър – Варна
БЕСОВЕ
Театрална работилница "Сфумато" | Програма "Изгонване на бесовете"

БЕСОВЕ

04 юни/2018 | 20:30 ч.
сцена
Драматичен театър - Сцена филиал
FLAPSƎ
Derida Company

FLAPSƎ

04 юни/2018 | 20.45 ч.
сцена
Градска художествена галерия „Борис Георгиев”
ЧАМКОРИЯ
Театър 199

ЧАМКОРИЯ

05 юни/2018 | 19:30 ч.
06 юни/2018 | 19:00 ч.
сцена
Драматичен театър - Основна сцена
ИДИОТ
Театрална работилница "Сфумато" | Програма "Изгонване на бесовете"

ИДИОТ

05 юни/2018 | 19:30 ч.
сцена
Драматичен театър - Сцена филиал
ЩАСТЛИВИЯТ БЕКЕТ
Център АЛОС

ЩАСТЛИВИЯТ БЕКЕТ

05 юни/2018 | 19:15 ч.
06 юни/2018 | 18:00 ч.
07 юни/2018 | 19:00 ч.
сцена
Галерия „Графит”
ГИЛГАМЕШ
НБУ, Университетски театър и Сдружение „Театър Студио-Персона“

ГИЛГАМЕШ

05 юни/2018 | 18:00 ч.
сцена
Градска художествена галерия „Борис Георгиев”
ПЛАНИНАТА ЧИРЧЕО
Ле Супличи – Болоня, Италия

ПЛАНИНАТА ЧИРЧЕО

06 юни/2018 | 21:00 ч.
сцена
Драматичен театър - Сцена филиал
PURE|ReaImagination
Християн Бакалов (България/Белгия)

PURE|ReaImagination

06 юни/2018 | 14:00-16:50; 18:00-20:00 (вход на всеки 10 мин.) ч.
07 юни/2018 | 14:00-16:50; 18:00-20:00 (вход на всеки 10 мин.) ч.
сцена
Алтернативно пространство
ЧЕРНА ДУПКА
Учебен театър – НАТФИЗ „Кръстьо Сарафов“

ЧЕРНА ДУПКА

06 юни/2018 | 19:00 ч.
сцена
Държавен куклен театър – Варна
ПЕТЕЛ
Младежки театър

ПЕТЕЛ

07 юни/2018 | 19:30 ч.
сцена
Драматичен театър - Основна сцена
ПРИЯТНО МИ Е, ИВА
Театър 199

ПРИЯТНО МИ Е, ИВА

07 юни/2018 | 18:00 ч.
сцена
Драматичен театър - Сцена филиал
ХАКАНАИ
Компания „Адриен М. & Клер Б.“ – Франция

ХАКАНАИ

07 юни/2018 | 21:30-22:30 ч.
сцена
Археологически музей – Варна
ПАЛАЧИ
Театър „София“

ПАЛАЧИ

08 юни/2018 | 18.30 ч.
09 юни/2018 | 19.30 ч.
сцена
Драматичен театър - Основна сцена
НЕУДАЧНИЦИ
Компания „Лузърс“ – Прага, Чехия

НЕУДАЧНИЦИ

08 юни/2018 | 20:30 ч.
сцена
Драматичен театър - Сцена филиал
ХЕДА ГАБЛЕР
Националният театър - Лондон на живо |ПРОЖЕКЦИЯ

ХЕДА ГАБЛЕР

08 юни/2018 | Зала "Европа", 14:00 ч.
08 юни/2018 | 18:00 ч.
сцена
Фестивален и конгресен център (ФКЦ) – Варна
SONGS FROM THE SHOWER
Лили Гелева и Мартин Костадинов | КОНЦЕРТ

SONGS FROM THE SHOWER

08 юни/2018 | 22:15 ч.
сцена
Клуб „Ментол”
МОМЧЕТО ОТ ПОСЛЕДНИЯ ЧИН
Драматичен театър – Пловдив

МОМЧЕТО ОТ ПОСЛЕДНИЯ ЧИН

09 юни/2018 | 19:00 ч.
сцена
Драматичен театър - Сцена филиал
12-те ГНЕВНИ
Театър „Възраждане“

12-те ГНЕВНИ

09 юни/2018 | 19:00 ч.
10 юни/2018 | 18:00 ч.
сцена
Градска художествена галерия „Борис Георгиев”
АЛОНСО
Театър „София“

АЛОНСО

10 юни/2018 | 20:15 ч.
сцена
Драматичен театър - Основна сцена
СЛЕД РЕПЕТИЦИЯТА
Театър „Българска армия“

СЛЕД РЕПЕТИЦИЯТА

10 юни/2018 | 19:30 ч.
сцена
Драматичен театър - Сцена филиал
ХЕНРИ IV
Театрално-музикален продуцентски център| Драматичен театър „Ст. Бъчваров“

ХЕНРИ IV

11 юни/2018 | 18:00 ч.
сцена
Драматичен театър - Основна сцена
КРАЛЯТ-ЕЛЕН
Театър Азарян

КРАЛЯТ-ЕЛЕН

11 юни/2018 | 20:30 ч.
сцена
Драматичен театър - Сцена филиал
УЕСТЪРН
Държавен куклен театър - Варна

УЕСТЪРН

11 юни/2018 | 18.15 ч.
сцена
Държавен куклен театър – Варна
БууЧииМиш: КОНЦЕРТ НА МИСТЕРИЯТА НА БЪЛГАРСКИТЕ ГЛАСОВЕ И ЛИСА ДЖЕРАРД
Програма Интермецо

БууЧииМиш: КОНЦЕРТ НА МИСТЕРИЯТА НА БЪЛГАРСКИТЕ ГЛАСОВЕ И ЛИСА ДЖЕРАРД

12 юни/2018 | Зала 1, 19:00 ч.
сцена
Фестивален и конгресен център (ФКЦ) – Варна
БОХЕМИ
Метрополитън опера на живо от Ню Йорк | Програма Интермецо

БОХЕМИ

14 юни/2018 | Зала 1, 19:00 ч.
сцена
Фестивален и конгресен център (ФКЦ) – Варна