Програма

ФРАНКОФОНСКИ УЧЕНИЧЕСКИ ФЕСТИВАЛ
Алианс Франсез Варна | Френски Институт България, Варна | Българската асоциация на учителите по френски | Министерство на образованието и науката | Община Варна

ФРАНКОФОНСКИ УЧЕНИЧЕСКИ ФЕСТИВАЛ

01 юни/2019
сцена
Държавен куклен театър – Варна
НИРВАНА
Драматично-куклен театър – Шумен

НИРВАНА

02 юни/2019 | 18:00 ч.
сцена
Държавен куклен театър – Варна
СОНЯ ЙОНЧЕВА. SEMPRE LIBERA
документален филм

СОНЯ ЙОНЧЕВА. SEMPRE LIBERA

02 юни/2019 | 20:00 ч.
сцена
Фестивален и конгресен център (ФКЦ) – Варна
СЪГЛАСИЕ
Театър "София"

СЪГЛАСИЕ

02 юни/2019 | 20:30 ч.
сцена
Драматичен театър - Сцена филиал
СПОМЕН ЗА РАДА. БЕЛЕЖКИ КЪМ ЕДИН ЖИВОТ
ПРЕДСТАВЯНЕ НА КНИГА

СПОМЕН ЗА РАДА. БЕЛЕЖКИ КЪМ ЕДИН ЖИВОТ

02 юни/2019 | 16:00 ч.
сцена
Драматичен театър - Основна сцена
ДРАКОНЪТ
Театрално-музикален продуцентски център – Варна | Драматичен театър „Ст. Бъчваров“

ДРАКОНЪТ

03 юни/2019 | 20:15 ч.
сцена
Драматичен театър - Основна сцена
ГРАДИНАТА НА ВЕТРОВЕТЕ | уличен спектакъл
Кал и Канто Театро – Бургос, Испания

ГРАДИНАТА НА ВЕТРОВЕТЕ | уличен спектакъл

03 юни/2019 | 22:00 ч.
сцена
Площад Независимост
ДИВАТА ПАТИЦА
Народен театър „Иван Вазов“

ДИВАТА ПАТИЦА

03 юни/2019 | 18:00 ч.
сцена
Драматичен театър - Сцена филиал
БЕЛЛА  ФИГУРА
Театър „Българска армия”

БЕЛЛА ФИГУРА

04 юни/2019 | 19:00 ч.
05 юни/2019 | 19:30 ч.
сцена
Драматичен театър - Основна сцена
МАКБЕТ
Компания „Театроперсона“ | Театро Сардиния – Италия

МАКБЕТ

04 юни/2019 | 19:30 ч.
сцена
Драматичен театър - Сцена филиал
ДОМ ЗА ОВЦЕ И СЪНИЩА
36 Маймуни

ДОМ ЗА ОВЦЕ И СЪНИЩА

04 юни/2019 | 18:00 ч.
сцена
Държавен куклен театър – Варна
КОНЦЕРТ НА ИВО ДИМЧЕВ

КОНЦЕРТ НА ИВО ДИМЧЕВ

04 юни/2019 | 21:30 ч.
сцена
Градска художествена галерия „Борис Георгиев”
ЛУДА ТРЕВА
Театрална работилница „Сфумато“ | програма „Ноев ковчег“

ЛУДА ТРЕВА

05 юни/2019 | 20:30 ч.
сцена
Драматичен театър - Сцена филиал
ОНЕГИН
Театър „Червен факел“ – Новосибирск, Русия | ПРОЖЕКЦИЯ

ОНЕГИН

05 юни/2019 | 14:00, 18:30 ч.
сцена
Фестивален и конгресен център (ФКЦ) – Варна
ЖИВОТЪТ Е СЪН
Театър „ЗОНГ“

ЖИВОТЪТ Е СЪН

05 юни/2019 | 18:00 ч.
сцена
Градска художествена галерия „Борис Георгиев”
АЗ, ФОЙЕРБАХ
Младежки театър „Николай Бинев“

АЗ, ФОЙЕРБАХ

05 юни/2019 | 19:30 ч.
06 юни/2019 | 19:00 ч.
сцена
Държавен куклен театър – Варна
НОВА БИБЛИЯ
Театрална работилница „Сфумато“ | програма „Ноев ковчег“

НОВА БИБЛИЯ

06 юни/2019 | 20:30 ч.
сцена
Драматичен театър - Сцена филиал
ПИЯНИТЕ
Малък градски театър „Зад канала“

ПИЯНИТЕ

06 юни/2019 | 18:00 ч.
07 юни/2019 | 20:00 ч.
сцена
Драматичен театър - Основна сцена
ПРИЯТНОСТРАШНО
Театър 199

ПРИЯТНОСТРАШНО

07 юни/2019 | 17:30 ч.
сцена
Драматичен театър - Сцена филиал
ВЕЧЕН
Християн Бакалов (България/ Белгия)

ВЕЧЕН

07 юни/2019 | 14:00-19:00 вход на всеки 10 мин. ч.
08 юни/2019 | 14:00-18:20 вход на всеки 10 мин. ч.
сцена
Хале 3
ТРИБЮТ НА РЕЙ ЧАРЛС И СТИВИ УОНДЪР
ДЖАЗОРКЕСТЪР НА КОНЦЕРТГЕБАУ АМСТЕРДАМ & МАДЕЛИН БЕЛ

ТРИБЮТ НА РЕЙ ЧАРЛС И СТИВИ УОНДЪР

07 юни/2019 | 20:00 ч.
сцена
Фестивален и конгресен център (ФКЦ) – Варна
30 ГОДИНИ ТЕАТРАЛНА РАБОТИЛНИЦА „СФУМАТО“
НАЦИОНАЛНА КОНФЕРЕНЦИЯ | ПАНЕЛНА ДИСКУСИЯ

30 ГОДИНИ ТЕАТРАЛНА РАБОТИЛНИЦА „СФУМАТО“

07 юни/2019 | 10:30 ч.
сцена
Драматичен театър - Основна сцена
РАЗВРАТНИКЪТ
Театър „София“

РАЗВРАТНИКЪТ

08 юни/2019 | 20:00 ч.
09 юни/2019 | 20:30 ч.
сцена
Драматичен театър - Основна сцена
ПРОИЗВЕДЕНИ ЗА ЩАСТИЕ
Брейн Стор Проджект и ДНК

ПРОИЗВЕДЕНИ ЗА ЩАСТИЕ

08 юни/2019 | 17:30 ч.
сцена
Държавен куклен театър – Варна
ЛОДКАТА НА ВЛЮБЕНИТЕ
Франсоа Рюлан Трио & хор Големите български гласове

ЛОДКАТА НА ВЛЮБЕНИТЕ

08 юни/2019 | 20:30 ч.
сцена
Фестивален и конгресен център (ФКЦ) – Варна
ЩЕДРОСТТА НА ТАВИТА
Компания „Трублейн“/ Ян Фабър – Белгия

ЩЕДРОСТТА НА ТАВИТА

08 юни/2019 | 19:00 ч.
сцена
Драматичен театър - Сцена филиал
КАРТИНАТА НА СЪВРЕМЕННИЯ ТЕАТЪР: МЕЖДУ ОТВОРЕНИ И ЗАТВОРЕНИ ОБЩНОСТИ
МЕЖДУНАРОДНА КОНФЕРЕНЦИЯ | ПАНЕЛНА ДИСКУСИЯ

КАРТИНАТА НА СЪВРЕМЕННИЯ ТЕАТЪР: МЕЖДУ ОТВОРЕНИ И ЗАТВОРЕНИ ОБЩНОСТИ

08 юни/2019 | 10:30 ч.
сцена
Фестивален и конгресен център (ФКЦ) – Варна
ХУМАНОПТЕР
Компания “La Main de l’homme” - Франция

ХУМАНОПТЕР

09 юни/2019 | 19:00 ч.
сцена
Драматичен театър - Сцена филиал
АНТОНИЙ  & КЛЕОПАТРА
Британският национален театър на живо от Лондон

АНТОНИЙ & КЛЕОПАТРА

09 юни/2019 | 14:00 ч.
09 юни/2019 | 18:30 ч.
сцена
Фестивален и конгресен център (ФКЦ) – Варна
ЗАЩОТО НА МАМА ТАКА Ѝ ХАРЕСВА
Театър „Възраждане“

ЗАЩОТО НА МАМА ТАКА Ѝ ХАРЕСВА

10 юни/2019 | 19:30 ч.
сцена
Драматичен театър - Сцена филиал
ЗА КАКВО ВИ Е ДОН КИХОТ?
Сатиричен театър

ЗА КАКВО ВИ Е ДОН КИХОТ?

10 юни/2019 | 19:30 ч.
11 юни/2019 | 19:00 ч.
сцена
Драматичен театър - Основна сцена
СТАРИ ВРЕМЕНА
Сатиричен театър

СТАРИ ВРЕМЕНА

10 юни/2019 | 20:00 ч.
11 юни/2019 | 18:00 ч.
сцена
Държавен куклен театър – Варна
АПАРТ
Театър Азарян

АПАРТ

10 юни/2019 | 18:00 ч.
сцена
Градска художествена галерия „Борис Георгиев”
ЧАЙКА
Македонски народен театър – Скопие, Северна Македония

ЧАЙКА

11 юни/2019 | 19:30 ч.
сцена
Драматичен театър - Сцена филиал
АИДА
Метрополитън опера на живо от Ню Йорк

АИДА

14 юни/2019 | 19:00 ч.
сцена
Фестивален и конгресен център (ФКЦ) – Варна